Włosy

fryzjer chmielna śródmieście

Recepta na Piękne Włosy Chmielna 15

Jaki fryzjer w warszawie? Kogo wybrać?

włosyWśród Licznych salonów fryzjerskich w Warszawie uwagę zwraca renomowany salon fryzjersko-kosmetyczny o Nazwie SYLVIA… Oczywiście jest Nasz salon w którym pracują wykwalifikowani specjaliści. Tworząc salon fryzjerski na Chmielnej 15 stworzyliśmy dla Państwa unikalny klimat i miejsce w którym wykonujemy stylizacje.

Naszym atutem w pracy fryzjera jest długoletnie doświadczenie umacniane ciągłymi szkoleniami tak by dorównać najnowszym trendom. Pracujący u Nas fryzjerzy nawiązują zawsze pozytywny kontakt z klientem, emanują empatią a tym samy są w stanie dobrać kolor farby czy podpowiedzieć formę strzyżenie lub modelowania.

Oferta Salonu fryzjerskiego?

włosy chmielna fryzjerSzeroki wachlarz usług fryzjerskich skierowany jest zarówno do kobiet jak i mężczyzn, proponujemy strzyżenie włosów damskie i męskie. flagowymi zabiegami w Naszym salonie są:

KOLORYZACJE farbami bez amoniaku L’oreal,
Regeneracja SMARTBOND dla wzmocnienia i ochrony TWOICH włosów, Upięcia oraz koki a Całą ofertę znajdziesz w zakładce Fryzjer 
Pracujemy na włosach Naszych klientów wykorzystując specjalistyczna linię kosmetyków marki Loreal Expert oraz innych znanych marek.
Zapraszamy Was  serdecznie, wykonamy odpowiednią fryzurę na każdą okazję: Ślub, Chrzciny, Impreza Firmowa, Sylwester, na Bal Karnawałowy lub zwyczajnie do pracy.
Zadzwoń lub Napisz do Nas a uzgodnimy dogodny dla Ciebie termin wizyty, śledź naszego bloga na którym wrzucamy najnowsze newsy i stylizacje włosów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.