SOMBRE plus Strzyżenie na Chmielnej 15. Promocja za 199zł

Od dzisiaj SOMBRE plus strzyżenie w promocyjnej cenie!!!

Nasz salon przygotował tygodniową ofertę w świetnej cenie, jest to usługa Fryzjerska zawierająca koloryzację włosów SOMBRE. Ponad to dodatkowo w tej samej cenie oferujemy strzyżenie.

sombre chmielna 15 warszawaOferta rusza dzisiaj 21.02 środa i trwa cały tydzień do 28.02.2018r.

Koloryzacja SOMBRE dla Ciebie.

W życiu kobiety są takie momenty gdy chce ona coś zmienić w swoim wizerunku, nowe ciuchy, nowy manicure czy kolor włosów. My wyszliśmy na przeciw oczekiwaniom Naszych wyjątkowych klientek, które potrzebują odmiany oferując farbowanie włosów typu SOMBRE.

Wspomniana koloryzacja polega na delikatnym rozjaśnieniu włosów na końcach w ten sposób uzykujemy delikatny i naturalny efekt. Od kilku lat wiele kobiet w tym celebryci pokochali ten rodzaj koloryzacji, która sprawia że pasuje ona do wielu kreacji i stylu życia.

Ale czym jest SOMBRE? Samo słowo pochodzi od SOFT OMBRE jest to bardzo delikatna odmiana rozjaśniania ombre w dwóch lub trzech odcieniach i idealnie nadaje się do takich kolorów włosów jak ciemny brąz, rude czy odcienie blondu.

jaki uzyskamy efekt tej koloryzacji?

Otóż powyższe farbowanie oprócz tego że jest modne, popularne i delikatne sprawia że optycznie Nasze włosy nabierają większej objętości.

Sombre tylko u Fryzjera….

Jako specjaliści nie proponujemy aby klienci sami wykonywali tego typu koloryzacji w zaciszu swojego domu bowiem wspomniane farbowanie wymaga fachowej ręki fryzjera, odpowiednich farb i doświadczenia. W tym miejscu należy również dodać kilka słów o późniejszej pielęgnacji farbowanych włosów: Po wykonaniu sombre końcówki włosów są osłabione rozjaśnianiem dlatego zaleca się aby stosować dobrej jakości odzywek i masek , które nawilża i odbudują strukturę włosów. Ponad to w codziennej pielęgnacji starajmy się nie traktować mocno włosów suszarką oraz szczotką.

Gdzie wykonasz profesjonalne Sombre w Warszawie?

Spośród wielu salonów w centrum Warszawy to My specjalizujemy się w koloryzacji typu sombre więc serdecznie Zapraszamy do Naszego salonu SYLVIA na Chmielnej 15.

Skorzystaj z super oferty jaką jest Strzyżenie plus Koloryzacja Sombre w promocyjnej cenie 199zł!!!