MICROBLADING Promocja -40%

Już od dzisiaj tj. 26.03.2018 zaczynamy w Naszym salonie fantastyczną promocję na usługę MICROBLADING.

microblading chmielna 15Promocja polega na tym że udzielamy wszystkim Naszym klientkom wysokiego rabatu -40% na wspomnianą usługę ale tylko w godzinach od 10 do 15.

MICROBLADING to inaczej makijaż permanentny brwi.

Zabieg Pozwala  nadać brwiom naturalny wygląd, gdyż włoski są dorysowane na skórze. Profesjonalnie nazywa się to implementacją pigmentu/koloru za pomocą specjalnego mikroostrza do warstwy naskórka.

Przed zabiegiem osoba chcąca wykonać microblading wraz z kosmetyczką wybiera barwnik – aby efekt był jak najbardziej naturalny, kolor pigmentu musi mieć kolor tożsamy z kolorem włosów. W kolejnym etapie na brwi umiejscawia się maść znieczulającą. Potem kosmetyczka przy  pomocy kredki i specjalnych szablonów rysuje kontury brwi, które będą następnie wypełniane. W kolejnym kroku zabiegu Pani Kosmetyczka za pomocą specjalnego piórka misternie nacina skórę na odpowiednią głębokość, tworząc na niej zarys włoska, w który następnie aplikowany jest kolor. Proces ten Nadaje naturalny efekt cienkich włosków. Usługa trwa około godziny a Efekt  jest widoczny dopiero po tygodniu, kiedy barwnik trochę wyblaknie.

Regularna Cena zabiegu to 890zł no i nasz rabat w godzinach 10-15

 

 malowanie brwi
microblading warszawa chmielna 15
makijaż permanentny chmielna 15
regulacja brwi warszawa śródmieście