Manicure

manicure

Manicure-wyjątkowy zabieg SPA dla Twoich dłoni

manicure warszawa chmielna 15  Ten niezwykle popularny zabieg kosmetyczny jakim jest Manicure  polecamy specjalnie dla Ciebie. Wiemy jak bardzo cenisz sobie swoje dłonie i paznokcie, pragniemy byś zawsze wyglądała modnie i elegancko. Same jako kobiety pracujące w kosmetyce jesteśmy tego dowodem.

W bogatej ofercie Naszego salonu SYLVIA znajdziesz coś dla siebie, wykonamy specjalnie dla Ciebie Manicure Hybrydowy, Manicure Japoński, French, Manicure Klasyczny i wiele innych….

Do wspomnianych zabiegów Manicure podchodzimy indywidualnie, zadbamy o Twój komfort i sprawimy że poczujesz się naprawdę wyjątkowo…. Pewnie myślisz że to kolejny salon Manicure? Otóż NIE!!! Mając wieloletnie doświadczenie- My jesteśmy inne-Jedyne w swoim rodzaju sukcesywnie podnosimy swoje kwalifikacje, dostosowujemy się do panujących trendów, wykorzystujemy najnowsze i sprawdzone kosmetyki, ciągle się szkolimy.

NIE WIERZYSZ?

Sprawdź Nas koniecznie, zadzwoń i umów się na wyjątkowy Manicure a sama ocenisz. Pracujemy na sprawdzonych produktach o których wspominaliśmy na tej stronie. Pewnie je znasz z reklam a są to ESSIE SEmilac czy OPI.

Możesz już dzisiaj zadzwonić i umówić się Manicure-Twój termin ustalimy indywidualnie. Trafisz łatwo ponieważ Nasz salon znajduje się w samym Centrum Warszawy na Chmielnej 15.

Widzimy się u Nas

Salon SYLVIA Tel: 516-073-699

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.