Kosmetyka Cery i Ciała

kosmetyka cery i ciała chmielna 15 warszawa

Ciekawa oferta salonu SYLVIA „Kosmetyka Cery i Ciała”

KOSMETYKA cery i ciała kwas haluronowySanus Per Aquam znaczy SPA (zabiegi pielęgnujące i nawilżające ciało), rozszerzeniem tych zabiegów dostępnych dla Naszych klientów jest Nastrzykiwanie Kwasem Hialuronowym.

Zapraszamy klientki i klientów na profesjonalne zabiegi korygujące wspomnianym Kwasem Hialuronowym (zwanym często Eliksirem Młodości) do Naszego salonu SYLVIA.

Czym jest Kwas Hialuronowy?

Definicję Kwasu najlepiej wyjaśnia Wikipedia

Kwas hialuronowy to związek, który wiąże wodę w skórze właściwej. W skórze ludzkiej jest składnikiem macierzy międzykomórkowej skóry właściwej. W młodej skórze kwasu hialuronowego jest pod dostatkiem, co gwarantuje jej sprężystość i brak zmarszczek. Z wiekiem ilość kwasu maleje. W późniejszym czasie skóra człowieka się starzeje, traci zdolność wiązania wody i powstają zmarszczki. Jedna cząsteczka kwasu hialuronowego jest w stanie związać ok. 250 cząsteczek wody[1].

Kwas hialuronowy jest również głównym składnikiem mazi stawowej. Jest odpowiedzialny za lepkość mazi, smarowanie powierzchni stawowych, dyfuzję substancji odżywczych i odżywianie chrząstki oraz jest buforem mechanicznym chroniącym komórki przed zgniataniem. W stawie kwas hialuronowy indukuje endogenne wytwarzanie samego siebie przez komórki zwane β-synowiocytami.

Dlaczego Kwas Hialuronowy?

Jest to znacznie tańsza opcja wygładzania zmarszczek, niedoskonałości, spłyca blizny lub wypełnienia policzków niż konwencjonalna operacja plastyczna. Zabiegi Medycyny Estetycznej wykorzystujące Kwas Hialuronowy czy kwas kiełbasiany (BOTOX) zyskały niesamowitą popularność wśród klientów salonów kosmetycznych również i u Nas.

Zobacz Nasz cennik tutaj

Serdecznie Zapraszamy Was na Chmielną 15.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.