Koloryzacja Włosów Promocja na Walentynki 139zł

promocja walentynki koloryzacja

Koloryzacja Włosów. Fantastyczna Promocja na Walentynki

Miło Nam że czytasz Nasz nowy post, jak wiecie już 14.02.2018r są walentynki-Święto zakochanych i z tej okazji przygotowaliśmy dla was Niesamowitą Promocję.

Specjalna Oferta obejmuje koloryzację włosów (profesjonalnymi farbami L’Oreal) w dniach 12 i 13 lutego tj. poniedziałek i wtorek w świetnej cenie 139zł. Wyjątkowo dla was przygotowaliśmy przecenę ze 190zł na 139zł, oszczędzasz 51zł.

Walentynki to doskonała okazja aby przygotować się na romantyczny wieczór z ukochaną osobą, być piękną i wyjątkową. U nas możesz zrobić to kompleksowo w jednym miejscu. Zapraszamy do skorzystania z usług kosmetyczki, fryzjerki i manicurzystki a wszystko to w atrakcyjnych i przystępnych cenach.

Koloryzacja włosów może być także doskonałym prezentem dla swojej kobiety, wystarczy zadzwonić i umówić ją we wspomnianych dniach. Wybierając promocyjną koloryzację włosów zyskujesz gwarancję udanej randki walentynkowej w nowej odsłonie kolorystycznej.

Nie zwlekaj zadzwoń już dzisiaj i umów wizytę, w Naszym grafiku pozostało tylko kilka wolnych terminów…

Walentynkowa Promocja w cenie 139zł dostępna jest  w salonie fryzjerskim SYLVIA  w Warszawie przy ul. Chmielnej 15

Jak zawsze możesz zadzwonić, napisać lub umówić wizytę osobiście na miejscu. Oszczędzając 51zł przy koloryzacji włosów w Naszym salonie możesz tę kwotę przeznaczyć na piękny bukiet kwiatów, który podarujesz swojej ukochanej lub sama przeznaczysz np. na manicure.

Pamiętaj to tylko dwa dni promocji: Poniedziałek i Wtorek