Koloryzacja Na Kole 199zł Promocja!

Już jest! Koloryzacja na Kole + regeneracja w kwocie 199zł!!!

Wiemy że cenicie sobie profesjonalne usługi fryzjerskie w dobrych cenach. Po sukcesie promocji Strzyżenie Męskie za 25zł,  oraz Sombre za 199zł przygotowaliśmy dla was kolejną ciekawą ofertę jaką jest Koloryzacja na Kole z dodatkowa opcją Regeneracji włosów w tej jednej cenie.

Co to jest Koloryzacja na Kole?

Koloryzacja na Kole jest to jeden ze sposobów farbowania włosów do którego wykorzystujemy „Koło” (jak na załączonym obrazku) tego typu koloryzację wykorzystujemy przy OMBRE, SOMBRE jak również gdy chcemy  kolory trójwymiarowe, wszystko zależy jaki chcemy uzyskać efekt. Przy wspomnianej czynności także dekoloryzujemy włosy lub robimy ton w ton.

Nasza promocja na Koloryzację na Kole obejmuje również Regenerację włosów Smartbond firmy L’Oreal, produkt Smartbond dodajemy do farby dla regeneracji i odbudowy włosów co stanowi również zabezpieczenie ich na przyszłość a przecież pora zimowo wiosenna to doskonały moment by zregenerować osłabione włosy po zimie i nadać im zdrowego wyglądu na wiosnę.

 

Ciekawa Koloryzacja na Kole.

koloryzacja na kole chmielna 15Jak widać na dołączonej grafice sama koloryzacja dla laika wygląda troszkę komicznie i ciekawie natomiast jest to genialny sposób na uzyskanie fantastycznego i modnego efektu. To również metoda bezpieczna i wygodna dla samego fryzjera.

Rok 2018 jest rokiem FRYZJERA, świętujemy tę okazję jak również śledzimy najnowsze trendy w stylizacji włosów. Nasi fryzjerzy ciągle zdobywają nowe umiejętności i nie boją się takich wyzwań jakim jest Koloryzacja na kole a uzyskanie kolorów trójwymiarowych to HIT tego roku. Zachęcamy Nasze klientki do skorzystania z tej formy koloryzacji gdyż warto być na czasie i zaskakiwać innych niesamowitym wyglądem a okazji jest mnóstwo chociażby nadchodzące święta Wielkanocne.

To się OPŁACA!

Jeśli jeszcze nie podjęłaś decyzji to może przekona Cię fakt że normalna cena tego zabiegu wraz z regeneracją to 280zł a w promocji 199zł czyli w kieszeni zostaje 81zł np. na Manicure.

Jak zarezerwować sobie termin w Naszym salonie?

Zaskocz Wiosnę tego roku i podaruj sobie odrobinę luksusu dla swoich włosów korzystając z Naszej Nowej oferty Koloryzacji na Kole. Modny kolor a zarazem bezpieczny dla twoich włosów wykonamy w Naszym salonie SYLVIA w promocyjnej cenie 199zł. Już teraz zadzwoń Tel: 516-073-699 i umów się na dogodny dla ciebie termin ale pamiętaj, oferta ważna jest tylko do 07.02.2018r