Jaki Manicure będzie modny w 2018 roku?

manicure trendy 2018

My już wiemy jaki Manicure będą nosić Warszawianki w tym roku

Co wybrały kobiety w 2017r?

Cały zeszły rok to szczególny okres dla zdobienia paznokci albowiem wiele się działo. Kobiety w Naszym mieście bardzo często korzystały z salonów urody i manicurzystek, tak mówią o tym statystyki w naszym salonie. Oprócz dbania o włosy i cerę pani chętnie wybierały zabiegi związane z pielęgnacja i zdobieniem paznokci.

Mieszkanki stolicy na stałe zagościły w salonach manicure i regularnie korzystają z atrakcyjnych ofert. Wybierają modną hybrydę, który stała się numerem jeden oprócz manicure klasycznego, japońskiego i frencz. Ten sposób malowanie swoich paznokci kobiety bardzo polubiły i wszystko wskazuje na to że i w tym roku będzie podobnie.

Manicure w mediach

W tym tygodniu oglądający śniadaniówki zauważyli że wiele mówi się o trendach jakie będą panowały w stylizacji pazurków w 2018. W jednej ze stacji mogliśmy oglądać jak specjalistka od manicure opowiada o zdobieniach. Wynika z tego że będziemy świadkami szałowych paznokci pokrytych kolorowymi kwiatami, malowanymi ręcznie na paznokciu a bazą będzie  hybryda.

Jednakże taka stylizacja nie wszędzie się nadaje. Albowiem jest bardzo charakterystyczna i wielobarwna i tutaj alternatywą stają się kolory modne w zeszłym roku takie jak pastele. Chcąc uzyskać bardziej charakterystyczny odcień malowanych paznokci możemy poprosić manicurzystkę o dobór mocniejszych kolorów takich jak Czerń, Krwista Czerwień lub ciągle modny manicure BLACK & WHITE.

Czy popularna Hybryda ponownie będzie na pierwszym miejscu?

Okazuje się że kobiety dbające o swoją urodę w tym o paznokcie bardzo cenią sobie trwały zabieg manicure. O bogatej kolorystyce. Jesteśmy pewni że również w tym roku numerem jeden będzie Hybryda!!!

Zyskał on niesamowitą popularność i wyprzedził inne konkurencyjne metody malowania paznokci. Klientki pokochały Hybrydę z zastosowaniem lakierów SEMILAC, który okazał się niezwykle wytrzymały a paleta kolorów daje możliwość dowolnego wyboru koloryzacji paznokcia.

 

Więcej o trendach w stylizacji paznokci 2018 piszą też inni.

Zapraszamy do zapoznania się z ciekawymi artykułami w  tej tematyce.

ELLE

POLKI

HARPERS